Švara

Valymo darbai, kuriuos atliekant savaitės eigoje, padės džiaugtis tvarkingais namais ir sutaupyti laiko

Savo namais mes rūpinamės tam, kad jaustumėmės gerai būdami juose. Vieniems reikia idealios tvarkos, kiti – per daug nesuka galvos apie ne ten padėtą daiktą ar ant paviršių nusėdusias dulkes. Esame skirtingi, todėl jauskimės laisvi kurdami savo aplinką.


Kad ja rūpintis būtų kuo lengviau, tvarkymosi sistema gali būti išeitis. Ji padeda formuoti įgūdžius, įtraukti visus šeimos narius ir džiaugtis rezultatais. Jau aptarėme kasdienės namų ruošos darbus, kuriuos atliekame per dieną:

Paspaudę ant kiekvieno įvardinto darbo, galėsite skaityti apie tai plačiau ir atrasti tinkamus patarimus bei juos pritaikyti sau. 


Sistemingas planavimas tai gairės, kuriomis vadovaujantis sutaupoma laiko, atsiranda aiškumas visiems. 

Mano sistema tokia: kasdieninės namų tvarkymo rutinos darbai + vienas papildomas savaitinis namų tvarkymo darbas, kuris kiekvieną dieną yra skirtingas:

  • Pirmadienis: vonios kambario valymas;
  • Antradienis: dulkių valymas;
  • Trečiadienis: grindų siurbimas;
  • Ketvirtadienis: grindų plovimas;
  • Penktadienis: visi taškai ant “i”;
  • Šeštadienis: patalynės ir rankšluosčių keitimas;
  • Sekmadienis: poilsio diena.

Juos atlikti užtrunka 15-30 minučių.

Jei viskam paskirčiau tik vieną dieną, prireiktų nemažai kantrybės ir ištvermės. O skiriant šiek tiek laiko kasdien namai atrodo visada tvarkingi.

Dalinuosi savo tvarkymosi sistema, nes man ji padėjo atrasti lengvumą besitvarkant. Tai gali būti tik gairės, padedančios jums ieškant savo tvarkymosi rutinos. Šiuos darbus rekomenduojama atlikti kartą per savaitę. Pamėginkite sudaryti tvarkymosi rutiną, atitinkančią jūsų poreikius.

 

#SUSITVARKYK , ir viskas bus gerai!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *