Organizavimas

Keli patarimai, kaip laikyti pirkinių maišelius, kad jie neokupuotų visų namų stalčių

Kad ir kiek kartų prisižadu, jog šį kartą keliaudama į parduotuvę tikrai nepamiršiu daugkartinio pirkinių maišelio, dažnai apie jį atsimenu atvykus į parduotuvę ar jau laukdama eilėje prie kasos. Tenka pirkti naują. O kur dar pirkinių maišeliai, jei užsisakai maisto produktų atvežimo paslaugą į namus.

Nors maišelis pats iš savęs yra smulkus ir mažai vietos užimantis daiktas, besikaupianti jų krūva nepastebimai išsikovoja visą stalčių ar net spintelę. Taip prarandame brangią vietą virtuvėje.

Situaciją išgelbėti gali pirkinių maišelių lankstymas. Procesas greitas, o vietos sutaupymas bei tvarkos įnešimas ženkliai palengvina buitį.

Deja, neturiu kruopštumo ir kantrybės dailiam maišelių lankstymui, tenka suktis savais metodais, kuriuos pateikiu trumpame video.

Maišelius geriausia laikyti tvirtame popieriniame maišelyje, tam skirtame krepšyje ar dėžutėje, iš kurios bus patogu paimti ir kai reikės, maišelį padėti atgal. Taip pat svarbu, kad taupytų mūsų laiką bei vietą virtuvėje.

Gana dažnas lankstymo būdas yra pagal šį video iš youtube.com platformos. Kaip ir minėjau, mano rankelėms nelemta jo išmokti.

Daugiau patarimų galite rasti @susitvarkyk „Instagram“ paskyroje!

#SUSITVARKYK , ir viskas bus gerai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *