blogas

Siurblys šluota: panašumai ir skirtumai

Manau, nesuklysiu sakydama, kad laidinis dulkių siurblys, kasdieninėje namų ruošoje sutinkamas vis rečiau. Taip, jis vis dar yra namuose, tačiau iš spintos, į dienos šviesą išlenda per didžiuosius namų tvarkymus. Kasdien jo vietą užima siurblys šluota ar siurblys robotas.

Taip yra ne veltui. Gerai organizuota ir apgalvota buitis, namų šeimininkams leidžia lengviau atsikvėpti. Pabirusius miltus ar po vakarienės likusius trupinius, nepalyginamai lengviau išsiurbti su po ranka esančiu dulkių siurbliu šluota nei traukti laidinį siurblį, kuris gali būti dar pasislėpęs po kitų daiktų apsauginiu skydu.

Užsukus į buitinės technikos salonus akys raibsta nuo pasirinkimo gausos. Kartu jie lyg ir panašūs, kartu ir skiriasi. Mano rankose trys skirtingi Electrolux dulkių siurbliai šluotos. Palyginkime jų parametrus ir suraskime skirtumus:
*Veikimo laikas matuotas siurbiant minimaliu režimu be motorizuotų antgalių.

Apžvelgus siurblių charakteristikas, tikriausiai, paklausite, tai kuris iš jų geriausias? Ir kodėl kaimynų ar giminaičių pasirinktas dulkių siurblys šluota juos džiugina, o štai tokį įsigijus man, nusivylimas? Atsakymas paprastas, pirmiausia, prieš įsigijant bet kokį buitinės technikos prietaisą, išsiaiškiname savo poreikius. Mūsų poreikiai nuo pažįstamų, greičiausiai skirsis. Žinoma, pagrindinis noras – lengvesnė buitis sutaps. Tačiau skirsis mūsų būsto dydis, grindų danga, turime augintinių ar ne, kaip esame įpratę prižiūrėti grindis. Pateikiu trumpą sąrašą kriterijų, kurie padės ieškoti reikiamų siurblio šluotos parametrų:

– Gyvenamojo ploto dydis

– Grindų dangos tipas
kietos grindys / kilimai / kiliminė danga / plytelės

– Grindų plovimo funkcija
reikalinga / nereikalinga

– Ar dulkių siurblys šluota bus vienintelis namų siurblys?
TAIP / NE

– Jei namuose yra dar vienas siubrlys, koks jis?
laidinis siurblys su / be papildomais antgaliais / robotas siurblys / kitas

– Ar namuose yra/bus gyvūnų?
TAIP / NE

– Ar namuose yra turinčių alergiją dulkėms?
TAIP / NE

– Ar svarbus siurblio šluotos skleidžiamas garsas?
TAIP / NE

– Ar svarbus siurblio šluotos tvirtinimas ir instaliavimas namuose?
TAIP / NE

– Ar svarbus siurblio šluotos dizainas?
TAIP / NE

Apibendrinimui, atižvelgiant į pateiktus siurblių šluotų parametrus, mano nuomone, lengviausios buities parinkimas yra siurblio šluotos kombinacija su siurbliu robotu ar laidiniu siurbliu . Dulkių siurblys šluota yra skirtas greitam grindų sutvarkymui, kad ant žemės pabirę nešvarumai būtų greitai išsiurbti ir nepasklintų po visus namus. Kruopščiam namų siurbimui bei didesniam namų plotui prireiks ilgesnės trukmės veikimo dulkių siurblio. Todėl kombinacija su siurbliu robotu yra tobula. Tuo labiau, kad dulkių siurbliai šluotos turi gausą antgalių, kurie skirti minkštų baldų ar kilimų, sunkiai prieinamų paviršių siurbimui.

#SUSITVARKYK ir viskas bus gerai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *