Gyvenimas

Susitvarkymo planas

Kaip jau minėjau, jeigu rauti piktžolę, tai su visa šaknim. Todėl, kad susitvarkyčiau, turiu pripažinti ir išsigrįninti savo problemas. Mes visi esame labai skirtingi, todėl kas tinka man nebūtinai tiks jums ir atvirkščiai. Mes kiekvienas turime skirtingus pomėgius, skirtingus gyvenimo būdus bei gyvenimo istorijas. Mano istorija tokia, kad esu nenuspėjama. Jeigu vakare susidėliojau ateinančios dienos planą, nereiškia, jog kitą dieną aš jį įgyvendinsiu. Ne todėl, kad nesilaikau duoto žodžio, bet todėl, kad besikeičiančios aplinkybės pačios pasisuka, kaip joms reikia. O kas kart mano dar vienas neįvykęs planas prajuokina Poną aukštybėse.

Besiruošdama susitvarkyk eksperimentui, dėliojausi ne tikslų planą, bet gaires, kaip pasiekti norimą tikslą. O mano tikslas yra susitvarkyti. Detalūs planai varo iš proto, todėl kad neįvykdžius bent vieno punkto motyvacija veikti toliau krenta. Ne veltuj reguliariai sportuojantiems ar besilaikantiems maitinimosi plano yra sukčiavimo dienos, kurios suklupus neleidžia pasiduoti, o motyvuoja eiti pirmyn. Tokios pat taisyklės galioja ir su neplautomis grindimis. Pirmiausia, ko siekiu šiuo eksperimentu, tai namų tvarkos. Laiku nepasirūpinta skalbiniais, jų lyginimu, į vietą nepadėtais daiktais, nenuvalyti langai varo mane iš proto. Nesu pedantė pamišelė, tačiau vizualinis chaosas sumažina meilę namams. Todėl ją noriu susigrąžinti ir puoselėti.Be geros sveikatos, mano eksperimentas yra neįmanomas. Nuvarytus arklius nušauna, o aš savo noru tampu tuo arkliu, nes neprižiūrint savęs, išlenda mano senos problemos: atsinaujino nugaros skausmai, odos problemos, virškinimo sutrikimai. Todėl antras susitvarkymo punktas – sveikata ir reguliari mityba.

Niekada nenorėjau būti viena, todėl kad nebūčiau – aplinkuj reikalingi žmonės. Jiems neužtenka, kad aš tiesiog būčiau šalia, jiems lygiai taip pat kaip ir man reikalingas dėmesys ir rūpestis. Ankščiau labai mėgau gaminti, o dabar visai nebegaminu. Turiu išmokti atrasti laiko tam, kas ankščiau ne tik mane džiugindavo, bet ir vyrą, kurio meilė ateina per skrandį.

Be meilės sau, nebus meilės kitam. Tokios taisyklės. Užsisukus darbuose pamiršti ką mėgsti, ko nori ir kas tave nuramina. Imi pykti ant tų, kurie myli save ir moka atrasti laiko sau. O taip neturėtų būti. Nerami tu = nerami tavo šeima.

Eksperimentas truks 21 dieną. 21 dieną turiu kalbėti maldą, kuri padės man susitvarkyti. Ne tai, kad kažkas sutvarkys už mane, bet tai, kas mane motyvuos judėti pirmyn ir nebeleis grįžti atgal.

Linkiu sau kantrybės ir sekmės. Žinau, kad bus dienų, kai norėsiu pabliauti. O dabar atsiraitykime rankoves ir pradėkime darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *