Neturite dovanos? Verslios mamos padės

gruodžio 12, 2017

Visi dalykai turi pradžią. Kartais gražią, kartais karčią. Kartais liūdną, o kartais smagią. Kartais pradžia greitai pereina į pabaigą, o kartais, į nepakartojamą pažintį. Pradedant šių metų aptarimą, vienas nuostabiausių atradimų – Verslios mamos. Kartais pavargusios, o dažniausiai tiesiog nuostabios. Ar žinote paveikslėlius, kuomet moters rankose vaikas, telefonas, keptuvė, kompiuteris ar siurblys? Verslios mamos, šių paveikslėlių herojės. Dirba dieną, dirba naktį ir sukuria puikius produktus. Dar neturite Kalėdinės dovanos? Netrukus surasite.

 1. Dažnai juos perkame paskubomis. Dovanos dovanomis, o atvirukas su palinkėjimu paglosto. Prieš tris metus, projekto LAIMINGI MŪSŲ NAMAI iniciatorė Nida, trijų vaikų mama, norėjo prisidėti prie smurto problematikos viešinimo Lietuvoje. Tikėdama, kad sprendimas slypi bendruomeniškoje ir solidarioje visuomenėje, pakvietė daugiau nei 50 menininkų, kurie sukūrė per 90 šventinių atvirukų, kuriuos pardavus visos gautos lėšos skiriamos paramai, Vilniaus moterų namams. Sekmadienį, ant vieno iš atvirukų, linkėjimą parašė LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.  Atvirukas netrukus bus parduodamas aukcione. Nepraleisk. Jei dar neturite atvirukų, griebkite. PARDUOTUVĖ 
 2. Besitvarkant iki paryčių, man labiausiai trūko žvakių liepsnų. Ne bet kokių, o šių. Trijų vaikų mama, Justina, gamina nuostabaus kvapo, natūralias sojų vaško žvakes Soul 2 Soul. Kvapų sąraše ąžuolo ir tabako derinys, sandalas su mandarinu, kedro ir jazmino kompozicija bei daugelis kitų. Žvakės namams suteikia jaukumo ir jausmo. Asortimentą papildė namų kvapai. Juk būna, ateini į svečius ir pirmiausia paklausi: o kas čia taip skaniai kvepia? Greičiausiai, Soul 2 Soul. Bėkite į Justinos PARDUOTUVĘ ir įsigykite jausmo. Move to (5)
 3. Tinklaraščio Ten Kur Namai šeimininkė, trijų vaikų mama, Sigita Petrunina, šiais metais iškepė puikią knygą Gyvenk kaip patinka. Tai patarimų ir įkvėpimo rinkinys visiems, norintiems savo namuose gyventi gražiai, patogiai ir laimingai. Visą Gruodžio mėnesį, 3 EUR nuo kiekvienos parduotos knygos skiriami Orūs Namai socialiniam projektui paremti. Knyga apie laimingą gyvenimą namuose, lengvus būdus sukurti namų jaukumą, lengvai auginamas kambarines gėles ir dar daugiau. Nepatinka savi namai ar žinote, kas juos nori pamilti iš naujo? Tuomet ši knyga jums būtina. PARDUOTUVĖ Life's beat (1)
 4. Namų laimei palaikyti, žinoma, labai svarbi švara ir tvarka. Ypatingai smagu, kai yra, kas padeda buityje ir vietoje dulkių valymo ar grindų plovimo, galite paskaityti knygą ar nubėgti išgerti kavos. Rašydama apie šias mamas, suprantu, kad didžioji dauguma daugiavaikės mamos. Dar viena priežastis nedvejojant nusikelti kepurę, didžiuotis jų kuriamomis veiklomis. Palepinkite savo dukras, mamas ir drauges, ar dulkėse paskendusį sūnų. Vietoje eilinės tvarkymosi dienos, padovanokite laisvadienį, o mes pasirūpinsime namais, į kuriuos bus taip malonu sugrįžti. Įsigykite Balti namai dovanų kuponus. PARDUOTUVĖUntitled design (40)
 5. Artėjant šventėms, neišvengiama tema, ką valgysime per šventes. Kokius patiekalus padėsime ant tradicinio Kūčių bei Kalėdų stalo? Gurmano sapnas, jūsų šventiniam stalui turi, ką pasiūlyti. Jūros gėrybės, krevetės, brandinta jautiena, vytinti kumpiai, lašiša, įvarios druskos ir net ledai. Visas asortimentas rinktinis, jo nerasite prekybos centruose. Anties Kalėdoms nedovanosime, tačiau dovanų kuponą šeimos gurmanui, BŪTINAI. Gurmano sapnas, šeimos verslas, kurio gretose net keturi vaikai, o jų mama Inga, tikra šaunuolė. Produktus ir dovanų kuponus galite įsigyti internetinėje parduotuvėje. Jau visai netrukus ir pirmoje fizinėje parduotuvėje, Vilniuje. Padovanokite savo artimiesiems restoraną namuose. Prie šventinio stalo gimsta istorijos, prisiminimai. Skanus maistas juos tik sustiprina.Untitled design (47)
 6. Prie šventinio stalo nuogas nesedėsi. Gal būtų smagu, bet močiutei nepatiks. Kalėdų rytą, dovanas išpakuokite pasipuošę žaisminga apranga. Žemyna, dviejų berniukų mama, pasirūpino smagiais šventiniais džemperiais. Savo vyrui galite priminti apie neralią jo žmoną, prisipažinti, jog pavogėte sniegą ar prisistatyti, kaip dovana, rasta po eglute. O galbūt jūs sukūrėte monstrą? Ačiū labai apranga puikiai tiks Kalėdiniam vakarėliui bei šeimyninei fotosesijai. Smagiausia, užrašai lietuvių kalba. PARDUOTUVĖLife's beat (2)
 7. Močiutė galbūt ir neprieštaraus, tačiau aplinkiniai žvilgsniais gali užgauti. Jei apie žindymo skraistę būčiau žinojusi, kiek anksčiau, kuomet maitinau savo mažytę, būtų mano noras nr.1. COCON prekinio ženklo įkūrėja Aušra, iniciatyvi, ne vieną veiklą turinti, trijų vaikučių mama. Turite besilaukiančiųjų savo tarpe? Griebkite coconiuką, priklijuokite kaspiną ir vuala. Mama pasislėps žindydama, apsaugos savo mažylį nuo žvarbaus oro, lietaus, bakterijų prekybos centre ar užsimes, kaip stilingą skarą. Net 3 EUR nuo kiekvienos skraistės keliauja Mamų Unijai, taip pat prisidedama prie socialinio projekto Anksti.lt. Prisidėkite ir jūs! PARDUOTUVĖUntitled design (44)
 8. Jei žindant norisi pasislėpti, einant keliu, privalome būti matomi. Veiklioji Gabija, susidūrusi su atšvaitų problema, sukūrė NESHKIS. Socialinė verslo misija: už 10 jūsų įsigytų vaikiškų krepšių 1 krepšį dovanoti vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų. Padėkime jiems drauge! Netikėta, Gabijos sąskaitoje trys nuostabūs vaikai, kuriems mama sukūrė saugius krepšius su atšvaitais, o taip pat ir krepšius jogos kilimėliams, kad skubant po darbo į treniruotę nereiktų jų neštis po pažaščiu. Šie krepšiai, taip pat saugūs kelyje. NESHKIS įtrauktas į LR Prezidentės iniciatyvą Už saugią Lietuvą. PARDUOTUVĖUntitled design (46)
 9. Pasirūpinus saugumu, savo garderobe privaloma turėti stilingą, odinę rankinę. Aistės sukurtas Shine in Rain, nepalieka abejingų. Jau vien, ko vertas motyvuojantis pavadinimas. Neabejotinai tinkantis mūsų orams. Neradusi sau patinkančios rankinės, dviejų vaikų mama, užsimojo ją susikurti pati. Pavyko su kaupu. Kokybiškos odos kuprinės, diržai, kosmetinės. Ar tai viskas? Ne. Aistė apgalvojo iki smulkmenų. Kvadratai-transformeriai, kelių spalvų rankinės keičiamais diržais. WOW. Padovanokite stiliaus ir saulės spindulių lyjant. APSIŽVALGYKITELife's beat (3)
 10. Ar būna namų be musių? Nebūna. Jei nėra aplink zvimbiančių, tuomet yra kirbančių galvoje. Kas yra Musės? Gerdos, dviejų paauglių mamos, kūrinys virtęs žodžiais, paveikslais ir kalendoriais, sutupiančiais ant sienų. NENUOBODŪS, motyvuojantys, šmaikštūs, stilingi. Apie netvarką, tobulybę ir drąsą. Ant popieriaus bei medžio, lietuvių ir anglų kalba. PARDUOTUVĖUntitled design (43)
 11. Lapė ir džemas, visai ne apie uogienę. Rankų darbo žaislai su istorija arba istorija su žaislais. Lapių laputaičių ir kitų stebuklų mama Rita, be šios kūrybos, augina keturis vaikus. Tiesiog auksinės rankos ir neišpasakytas kruopštumas. Audiniai žaislams, keliauja iš įvairiausių kampelių, taip dar labiau sustiprindami atsiradimo istoriją. Su Rita lapės važiavo į povestuvinę kelionę, lipo į kalnus. Nudžiukinkite mažuosius ir SUSISIEKITEUntitled design (48)
 12. „Susipažinkime! Aš – iliustratorė Aleksandra. Kuriu šeimos plakatus, personalizuotas medines figūras. Esu 2,5 metų sūnelio mama, talentingo dizainerio žmona. Kilusi iš Klaipėdos, po truputį pamilstu Vilnių.“ Penki sakiniai ir viskas pasakyta. MY MINI FAM: originalios, nuostabios ir šiltos. Ant sienos ar lentynos. O galbūt lagamine, kuomet keliaujate ir pasiilgstate šeimos? Jie visi gali būti su jumis bet kuriame pasaulio krašte. Svarbiausia rūpestis ir meilė. PARDUOTUVĖUntitled design (42)
 13. Sentimentais pradėjome, sentimentais pabaikime. Kas gali geriau įamžinti prisiminimus, nei nuotraukos? Aš nežinau. Dviejų vaikučių mama Martyna, turi pastabią akį ir miklų pirštą. Sustabdo ne tik svarbiausias gyvenimo akimirkas, bet ir sukuria nuostabius paveikslus jūsų namų interjerui. Martyna Trinkūnienė photography ir PrintSpicesForWall. Apsižvalgykite ir čiupkite, kol norimo paveikslo nepačiupo kiti. Move to (6)

Geros naujienos. Išvada viena. Lietuva tampa statistine trijų vaikų šeima. Turiu, kur pasitempti. Šypt!

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *