Ketvirta diena. Tvarkausi iki paryčių

Antra naktis darbuojuosi iki paryčių. Apsigyvenome tarp dėžių ir į šiuklių maišus sudėtų drabužių. Vaizdas akių nedžiuginą, širdį glosto. Sunkiausia viską suspėti vienu metu. Ar spėju? Ne. Darbo dieną tvarkytis sunku. Palaikyti bendrą namų tvarką, dirbti, rūpintis vaiku ir laikytis duotų pažadų, kaip reikiant užkrovė mano pečius.

Vis dar negaminu vakarienių. Vandenį gerti sekasi puikiai, kalbėti maldą – prastai. Vonia, kaip po baseino treniruotės. Ryte išskalbti drabužiai vis dar skalbyklėje, ten sulauks ir ryto. Vidinis balsas nekandžioja. Karšto vyno sezonas pradėtas.

Su švelniu cinamono, gvazdikėlių bei apelsino kvapu užstrigau berūšiuodama daiktus. Į šį butą atsikraustėme prieš metus. Lygiai tiek kampe tūnojo keturios neiškraustytos dėžės. Jas vis pakrapštydavau ir nuleisdavau rankas. Keturios dėžės paruoštos kelionei iš mano namų. Marie Kondo sako, kad prieš atsisveikinat su daiktais, juos reikia priglausti prie savęs ir pajausti ar jie jus džiugina. Jei laikyčiausi šios metodikos, tvarkyčiausi iki Vėlykų tikrai. Belieka įjungti reikia/nereikia/naudoju/nenaudoju ir dėžės užsipildė. Kelios vis dar liko kampe. Vienoje, virtuvei priklausantis invetorius. Antroje, linksmiausa, niekur nepriskirta amunicija, kurią teks kruoščiai atrinkti ir išrūšiuoti.

Dejuoju? Ne. Džiaugiuosi? Taip.

Virtuvėje mes turime pakankamai mažai vietos daiktams susidėti. Į spinteles dar nepradėjau lįsti, atlikus inventorizaciją, atsibučiuosiu su vietos neradusiais indais ir indeliais. Šiai minutei atrodytų, kad esu plastikinių dėžučių kolekcionierė. Gal, kas nori mainytis? Likusi dalis, galimai iškeliaus po švenčių, kuomet dar kart įsitikinsiu, kad nė naudojau, nė naudosiu. Be minėto kolekcionavimo, esu kanceliarinių priemonių gerbėja. Tikriausiai makulatūrą keisiu į tualetinį popierių.

Smagiausias šiandien nutikęs dalykas – atsiminimų dėžutė. Besikapstydama dėžėse radau nemažai atvirukų ir kitų sentimentus keliančių niekučių, kuriuos galima labai paprastai išsaugoti. Kiekvieno kino bilieto ar love is kramtomos gumos popierėlių nereikėtų pasilikti, tačiau už širdies griebiančius ir net graudinančius pirmuosius piešinius, echoskopo nuotraukas, meilės laiškus išsaugoti yra BŪTINA. Amerikiečių filmuose dažnai po lovomis, ant spintos yra saugomos dėžutės su paslaptimis ar mielais atsiminimais. Tai yra puikiausias būdas išsaugoti svarbias akimirkas. Nusipirkite gražią dėžutę ar seną batų dėžę, apklijuokite dovanų popieriumi ir vuala. 

04.15 , laikas miegoti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *