Antra diena. Po truputį pirmyn.

Nusprendžiau neužsirašyti jokio plano ant popieriaus. Kad ir kiek jų būčiau parašiusi, iki galo nė vienas neįvyko. Jį ištempiu iki begalybės, o tuomet parašau kitą. Priekaištauju sau, kad va, kokia aš nekokia. Na, o jei planai ne man? Šį kart to do listas galvoje ir jis puikiai važiuoja. Turiu keturis užsibrėžtus tikslus ir tris savaites, kad juos įgyvendinčiau. Hmm, kaip sutalpinti? Labai paprastai.
Pirmos septynios dienos yra skirtos atstatyti namus. Antroji savaitė atsigręžti į sveikatą. Trečioji, laikas ir dėmesys saviems. Ketvirtasis tikslas laikas ir meilė sau – galutinė stotelė ir dovana – ramybė, kurią pasieksiu per pirmus keturis tikslus.

Antroji diena. Ir ką gi man jau pavyko nuveikti? Didžiausias darbas, padarytas. Dažniausiai sunkiausia yra pradėti. Mano būdas paskęsti svarstymuose ir apmąstymuose, užstrigti ties stadija veikti, nes noriu viską daryti idealiai ir pagal planą, o galiausiai gaunasi, kaip visada, ne pagal jį. Didžiausias mano siekis savęs nekeisti, o priimti.
Vakar išsigryninau savo problemas, pradėjau punktu nr.1 NAMAI. Namai, mano pati svarbiausia erdvė. Tvirtovė, tikrąją to žodžio prasme. Apleidžiu namus lygu apleidžiu save. Noriu ne tik malonaus jausmo, bet ir patogumo. Niekada nebuvau pedantė, bet ir neplanuoju ja būti. Su švara namuose didelių problemų neturime. Mano didžioji bėda – tvarka. Kol kas nesusitvarkau su daugybe užduočių vienu metu. O gal aš tiesiog blogai planuoju savo laiką?

Šaldytuvą išsivaliau per 7 minutes. Nusivaliau viršutinių spintelių dureles. Svarbiausias darbas buvo atliktas visiems sumigus. Stalviršį virtuvėje susitvarkiau taip, kad ant jo liko tik kas priklauso, o ne viskas, kas būtų sutvarkyta ryte. Išsišveičiau kriauklę, nusiblizginau kraną. Su visų indų sudėliojimu į indaplovę ir minėtais darbais užtrukau apie 30 min. Užsigesinau šviesas ir pasukau miegoti. Pamiršau maldą. Užsidegiau žvakes ir pasikalbėjau. Gydau savo gyvenimą.

Rytą pradėjau energinga. Žinojau, atidarius miegamojo duris manęs laukia gana malonus vaizdas. Ir kaip gera, kuomet iškart verdi kavą, gamini pusryčius, o netarškini nešvariais, į indaplovę netilpusiais indais. Iškart įjungiau skalbimo mašiną, nes iš vakaro buvau paruošusi skalbimą. Su mažąja ant rankų išsivaliau įrankių ir lėkščių stalčius, užtrukau 7 min. Atidėjau lėkštes labdarai. Į trečiąjį nebelindau, ten birūs produktai, o su jais atskira kalba. Išsikrausčiau indaplovę, atsigėriau kavos ir nuslinkau į vonią, net užsidėjau veido kaukę. Pagauta SPA malonumo, išsišveičiau vonią. Pasirūpinau skalbiniais, Atidirbau. Sąrašas į mamą Ikea paruoštas.

Ikea diena buvo sėkminga. Kiek išsiplėsta iš sąrašo, bet juk tai IKEA, kitaip nebūna. Sąžinė negraužia, nes visa tai padės susitvarkyti geriau.

Visiems sugulus pradėsiu dėžių pildymo procesą. Išgėriau 1.2 l vandens.
Visa tai man pradeda labai patikti.

Iki ryt!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *