Apie mane

Prieš keletą metų ryžausi pradėti savo namų bei kasdienos susitvarkymo eksperimentą. Tam paskyriau 21 dieną. Startavau be aiškaus plano, tačiau su didžiuliu noru susitvarkyti. Žinoma, kaip ir dažniausia, taip ir tada, neįvertinau laiko, energijos bei susikaupusios netvarkos kiekio. Tvarkausi iki šiol, tik gerokai aiškiau.

Pasimetusi tarp daugybės veiklų, pareigų, minčių, drąstiškai ėmiausi namų tvarkymosi. Atsikračiau daugiau nei 200 kg daiktų. Kiekvieną dieną mokausi organizuotai prižiūrėti namus, ieškau ramybės ir tikros gyvenimo pilnatvės tarp kasdieninių pareigų. Iš naujo grįžtu į virtuvės skonių paieškas, į namų laimės kūrimo buveinę.

Nors mūsų gyvenimas apie viską vienu metu ir mėgstu kalbėtis įvairiomis temomis, pasitelkusi savo buvusias ir esamas darbines patirtis, nutūpiau ties „skudurėlių reikalais“, taip vadinu pokalbius apie namų tvarkymą. Taigi, savo tinklaraštyje dalinuosi tvarkingų namų paieškomis ir išgyvenimais, kuriuos šie ieškojimai suteikia.

Esu žmogus, kuris daugiau vadovaujasi NORIU nei REIKIA, todėl dažniau klausau ką sako mano širdis nei protas. Nemėgstu griežtų taisyklių, stengiuosi atsikratyti perdėtos kitų kontrolės ir į daugelį dalykų mokausi žvelgti paprastai. Todėl ir į namų tvarkymą žvelgiu lengva širdimi. Tikiu, kad laimės namams daugiau suteikia tikras vaikų juokas, sutuoktinių pašnekesiai, įdomūs filmai ar kartais ne vietoje numesti daiktai, nei preciziška tvarka.

Su geriausiais linkėjimais,
Toma Šokelė