Apie mane

27946219_539731846391704_1666447789_o

Sveiki,

Džiaugiuosi, kad užsukote į svečius. Susipažinkime.
Prėjusių metų gruodį, ryžausi pradėti savo namų bei kasdienos susitvarkymo eksperimentą. Tam paskyriau 21 dieną. Startavau be aiškaus plano, tačiau su didžiuliu noru susitvarkyti. Žinoma, kaip ir dažniausia, taip ir tada, neįvertinau laiko, energijos bei susikaupusios netvarkos galimybių. Tvarkausi iki šiol.
Esu Toma Šokelė, veikli mama ir žmona, siekianti įgyvendinti savo lūkesčius, nepasiduoti aplinkos spaudimui, spraudžiant moterį į stereotipinius rėmus, madas ar taisykles.
Pasimetusi tarp daugybės veiklų, pareigų, minčių, drąstiškai ėmiausi namų tvarkymo. Atsikračiau daugybės daiktų, mokausi organizuotumo, ieškau ramybės ir tikros gyvenimo pilnatvės. Iš naujo imu džiaugtis sporto teikiamomis emocijomis, grįžtu į virtuvės skonių paieškas. Mažais žingsneliais, susitvarkyk pajudėjo laimingo moters gyvenimo paieškų link, to tikrojo balanso tarp savęs, namų, šeimos, karjeros. Todėl mano tinklaraštyje rasite visko, nuo pokalbių apie skudurėlius, vakarienės iki savo vidinės būsenos pašnekesių. Juk mūsų gyvenimas apie viską vienu metu.
Pasimetėt ir jūs? Paieškokime moters balanso kartu.

Su meile,
Toma